Wycieczka klasy 3b i podsumowanie innowacji pedagogicznej

Klasa 3b uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Krakowa w dniu 6.06.2019 r. Uczniom towarzyszyli opiekunowie: p. mgr Ewa Król i p. mgr Magdalena Romankiewicz. Wycieczka miała na celu podsumowanie zajęć innowacyjnych pt. ,,Doświadczam, eksperymentuję, uczę się". Podczas wycieczki dzieci zwiedziły Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie miały okazję doświadczać i obserwować na czym polega optyka, hydrostatyka, akustyka i magnetyzm.
Następnie grupa udała się do fabryki cukierków ,,Ciuciu". Tam uczniowie obserwowali pracę karmelarza. Każdy uczeń własnoręcznie zrobił lizaka, otrzymał paczuszkę cukierków oraz ,,Certyfikat Młodego Karmelarza".
Kolejnym etapem było zwiedzanie Sukiennic, Kościoła Mariackiego, pamiątkowe zdjęcie przy pomniku Adama Mickiewicza oraz zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego. Na koniec spotkaliśmy legendarnego Smoka Wawelskiego i zakupiliśmy pamiątki.
Wycieczka była bardzo udana, gdyż dopisała piękna pogoda.

07-06-2019