Spektakl ,,Pinokio - chłopiec z drewna"

Dnia 8.10.2019r. do naszej szkoły przyjechał objazdowy Teatr Kukiełkowy ”Art Cinema” z Nowego Sącza ze spektaklem „Pinokio - chłopiec z drewna”. Uczniowie klas 0-III szkoły podstawowej mogli zobaczyć barwną, pełną akcji i napięcia bajkę. Piękna scenografia, kukiełki i skoczne melodie sprawiły, że dzieci przeniosły się do świata bajki i w skupieniu oraz wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównego bohatera. Pełna zabawnych przygód opowieść o wystruganym z drewna pajacyku niesie ponadczasowe wartości. Pinokio na własnych błędach poznaje dobro i zło oraz uczy się, że jedynie uczciwą pracą możemy się wzbogacić.
Przedstawienie wszystkim dzieciom bardzo się podobało, zostało nagrodzone gromkimi brawami.

08-10-2019