,,Noc Katarzynkowa" w klasie 1a

Jak co roku nadchodzi jedyna taka noc, kiedy świat realny łączy się ze światem wróżb. To ,,Noc Katarzynkowa", która jest okazją do wspaniałej zabawy. Oczywiście każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć.
W naszej klasie w noc z 22 na 23 listopada została zorganizowana świetna zabawa przy udziale wychowawczyni p. Ewy Król i rodziców, którzy przygotowali wystrój sali do zabawy, klasę do spania, wspaniałe ciasteczka z wróżbami i kolację. Natomiast uczennice z klasy VIIIb Wiktoria Grucel, Karolina Wojtas, Olimpia Sułkowska oraz Justyna Śmiałek wróżyły dzieciom, przygotowały piosenki i uczyły tańców przy których pierwszaki świetnie się bawiły. Po zabawie była pyszna kolacja, mycie ząbków i najbardziej oczekiwane przez dzieci - nocowanie w swojej klasie z przytulankami i oglądanie bajek na dobranoc ze swoją panią. W czasie nocy czuwała też z nami p. Maria Czaja, której bardzo dziękujemy za pomoc. Dla dzieci była to wspaniała atrakcja, która pozostanie na długo w pamięci.

25-11-2019