WYNIKI II POWIATOWEGO KONKURSU „WARIACJE LEKTUROWE”

I miejsce NATALIA GAWRON – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu
II miejsce PAULINA KULIG – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach
II miejsce GAJA ŚWIĘS – Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy
III miejsce BARTŁOMIEJ BOLISĘGA - Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu
III miejsce MAGDALENA KOŚCIELNIAK – Szkoła Podstawowa im. W. Rypla w Rabie Niżnej
III miejsce KAROLINA POPIELA - Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy
Wyróżnienie SEBASTIAN DROŻDŻAK – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej
Wyróżnienie KAROLINA CEDZIDŁO – Szkoła Podstawowa nr  1 w Męcinie
Wyróżnienie PAULINA PAJOR - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach
Wyróżnienie ALICJA TOMASZEK - Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy

Zwycięzców  zapraszamy na podsumowanie konkursu połączone z rozdaniem nagród, które odbędzie się 23.01.2020r. (czwartek) o godzinie 11.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.  Dodatkowo dla chętnych uczniów i ich opiekunów przewidziano bezpłatne  szkolenie z zakresu profilaktyki i bezpieczeństwa w sieci wg następującego harmonogramu:
Godz. 9.00-11.00– szkolenie dla opiekunów przeprowadzone przez pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej  potwierdzone certyfikatem - sala nr 20 (w tym czasie uczniowie będą mieli zapewnioną  opiekę organizatorów)
Godz. 9.00 – 10.00 – opieka organizatorów nad uczniami
Godz. 10.00-11.00 – szkolenie dla uczniów przeprowadzone przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji -   sala gimnastyczna
Godz. 11.30 – rozdanie nagród
Magdalena Romankiewicz