„Pamięć niech trwa…”– wieczorek poetycko – muzyczno – taneczny

Dnia 21 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej zaproszeni goście: Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie obejrzeli wieczorek poetycko – muzyczno – taneczny  pt. „Pamięć niech trwa…” przygotowany przez Panie: Katarzynę Florek i Beatę Kaczmarczyk. W realizacji projektu pomagali również inni nauczyciele: Barbara Strug, Beata Mamak i Daniel Smoter oraz pracownicy szkoły. Tematem spotkania były wydarzenia II wojny światowej. Zgromadzona  publiczność z zainteresowaniem słuchała występów recytatorskich (Magdalena Florek, Magdalena Michura, Martyna Sukiennik, Karol Czachurski, Norbert Twaróg, Filip Franczyk, Radosław Filipek), muzycznych (Zuzanna Krzywdzińska, Adrian Stypuła) oraz tanecznych (uczennice klas ósmych: Magdalena Florek, Magdalena Michura, Olimpia Sułkowska, Anna Gąsior, Aleksandra Bulanda, Zuzanna Bugajska). W występie wzięli udział również: Wiktoria Grucel, Justyna Śmiałek, Oliwia Król, Filip Wątroba, Jakub Mitkowski. Uroczystości dodały kolorytu: wspaniała publiczność, popołudniowa pora, zaciemniona sala, wspaniałe stroje i piękna dekoracja. Wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację wieczorku serdecznie DZIĘKUJEMY!

Katarzyna Florek

Beata Kaczmarczyk