Zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej informuje, że w dniach od 29.01.2020 r. do 14.02.2020 r., w godz. od 7:30 do 15:00 w sekretariacie szkoły będą przyjmowane zgłoszenia dzieci urodzonych w 2013 roku i zamieszkałych na terenie obwodu szkoły do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Prosimy rodziców o dopełnienie obowiązku zapisu dzieci w wyżej podanym terminie.

Druki wniosków można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły będą mogły być przyjęte do klasy pierwszej w procesie rekrutacji, której harmonogram zostanie podany w terminie późniejszym.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej:

Ulice: Błękitna, Biskupa Piotra Bednarczyka, Ceglarska, Ciasna, Darniowa, Dębowa, Doktora Józefa Bugaja, Fabryczna, Franciszka Bujaka, Jana Cepielika, Janusza Kusocińskiego, Józefa Beka, Józefa Piłsudskiego (numery  parzyste od nr 18 do końca ulicy, numery nieparzyste od nr 53 do końca ulicy), Graniczna, Kamienna (od nr 1 do nr 11), Krakowska, Kwiatowa, Leopolda Węgrzynowicza, Lisia, Lipowa, Metalowców, Mieczysława Myconia, Miła, Pod Górą, Rzeczna, Słoneczna (lewa strona numery nieparzyste od nr 1 do końca ulicy), Skrudlak, Stanisława Małachowskiego, Stroma, Sucha, Tarnowska (numery parzyste od nr 2 do nr 18, numery nieparzyste od nr 1 do nr 15),Walentego Gawrona, Wierzbowa, Widok, Willowa, Wincentego Witosa, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Wójtowicza, Zadziele, Zacisze, Zdzisława Mączyńskiego, Żuławskiego.

Karta zgłoszeniowa Pobierz

28-01-2020