„JA JESTEM KOT – KOTANDO, MRUCZANDO – MORMORANDO…” –GRAMY DLA RODZICÓW

Czwartek 13 lutego 2020 roku. Godzina 17.00. Sala pełna gości…
Są nawet całe rodziny…W tej atmosferze uczniowie klasy 5a zaprezentowali przed swoimi rodzicami i rodzeństwem spektakl pt. „Kot w butach”. Najbliżsi mogli podziwiać ich zmagania z tekstem, ruchem scenicznym i tremą. Występ udał się! Gratulacjom i brawom nie było końca! Stanęliśmy na wysokości zadania! Zmagania małych aktorów zostały uwiecznione na nagraniach i zdjęciach. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i wsparcie. Bez nich nasz występ nie byłby tak wspaniały!

Występ uczniów klasy 5a mogli zobaczyć również uczniowie klas drugich. 18 lutego 2020 roku zgromadzili się wraz z wychowawcami w małej sali gimnastycznej, aby podziwiać występ swoich starszych kolegów. Spektakl został nagrodzony brawami! Dziękujemy i zapraszamy na kolejne!

Katarzyna Florek

20-02-2020