POWITANIE WIOSNY Z SU

Z okazji nadejścia wiosny Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zorganizował liczne atrakcje dla wszystkich uczniów.

20.03.2019r.

Dzieci z klas młodszych oglądały przedstawienie pt.: „ŚWINIOPAS”. Zostało ono przygotowane przez grupę teatralną „STONOGA”, którą tworzą uczniowie naszej szkoły.

20.03. 2019r.

W ostatnim dniu zimy rozegrano również emocjonujący mecz pomiędzy drużyną uczniów oraz nauczycieli. Zakończył się on zwycięstwem uczniów, którzy niebawem otrzymają ZŁOTY PUCHAR WIOSENNY. Gratulujemy!

21.03.2019r.

Uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli na pierwszy wiosenny spacer. Dzieci miały na sobie ubrania w wiosennych kolorach. W rękach trzymały kolorowe baloniki, które dodawały uroku całej wyprawie.

8 marca 2019 r. i w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski z okazji tego święta wręczył wszystkim Paniom własnoręcznie wykonane kwiaty i złożył życzenia.

W środę 6.03.2019 r. odbyło się zebranie Samorządów Klasowych w sprawie urozmaicenia produktów w sklepiku szkolnym. Zebraniu przewodniczyła Pani Dyrektor. Obecna była również Pani prowadząca sklepik.

SU

We wtorek 5.03.2019 r. uczniowie klasy 2a już po raz drugi zaśpiewali piosenki w języku angielskim z kolegami ze szkoły w Turcji. Tym razem wykonaliśmy utwór BABY SHARK. Wspólnie tańczyliśmy do tej zabawnej piosenki. Nauczyliśmy też naszych kolegów i koleżanki polskiego utworu o krasnoludkach.

Opiekunowie projektu:

Joanna Krasek-Mitana

Magdalena Kordeczka

Projekt realizowany we współpracy z SU.

W tygodniu od 11.02.2019 r. do 15.2019r. w naszej szkole świętowaliśmy walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował liczne atrakcje dla uczniów naszej szkoły.

PONIEDZIAŁEK - KIERMASZ WALENTYNKOWY

Uczniowie z klasy 8a sprzedawali walentynki, lizaki oraz balony w kształcie serduszek. Cały dochód z kiermaszu został przekazany dla potrzebującego ucznia z naszej szkoły.

WTOREK – PRZYGOTOWANIE SALI NA ZABAWY WALENTYNKOWE

Dzieci z klas piątych wraz z Panią Magdaleną Kordeczką ozdobili salę gimnastyczną przygotowanymi przez uczniów przepięknymi sercami. Nie zapomnieli też o balonach i sercowych łańcuchach. Efekt ich pracy można podziwiać na poniższych zdjęciach.

ŚRODA – ZBIERANIE KARTEK WALENTYNKOWYCH ORAZ DEDYKACJI

Klasa 8c była odpowiedzialna za przygotowanie ozdobionych pudełek, do których uczniowie wrzucili liczne życzenia. Dziewczynki z wszystkich klas 8 wykonały również ręcznie zdobione walentynki dla najmłodszych uczniów oraz pracowników naszej szkoły.

ŚRODA – POMOC W ZABAWIE DLA KLAS 0-3

W ramach współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu Samorząd Uczniowski pomógł w organizacji dyskoteki. Dziewczynki z klas starszych przebrane za królewny zachęcały dzieci do różnych zabaw.

CZWARTEK – AUDYCJA WALENTYNKOWA

Uczniowie z klas trzecich gimnazjum pod opieką Pani Joanny Krasek przygotowali audycję walentynkową. Poprowadził ją przewodniczący SU naszej szkoły Piotr Bednarczyk wraz ze swoją zastępczynią – Joanną Różalską. W czasie audycji uczniowie przeczytali liczne dedykacje i puszczali ulubione piosenki. Najpopularniejsze utwory w czasie przerw puszczał Łukasz Matras.

CZWARTEK, PIĄTEK – POCZTA WALENTYNKOWA

Dzieci z klasy 4a oraz 8a z przejęciem i zaangażowaniem rozdały wszystkie walentynki. Uczennice klasy 8b zadbały o to, żeby wszystkie dzieci z nauczania początkowego otrzymały śliczne serduszka z życzeniami.

TYDZIEŃ WALENTYNKOWY wraz z uczniami zorganizowały Pani Magdalena Kordeczka oraz Pani Joanna Krasek-Mitana.

04.01.2019r. dotarła do nas długo oczekiwaną przesyłka z Grecji. Każdy uczeń biorący udział w projekcie międzynarodowym otrzymał list oraz rysunek od swojego przyjaciela korespondencyjnego. Otwieranie kopert sprawiło wszystkim dzieciom wiele radości. Teraz musimy odpisać! Do pozdrowień z Polski dołączymy własnoręcznie przygotowane kartki walentynkowe.

Opiekunowie projektu:

Magdalena Kordeczka

Joanna Krasek-Mitana

6 grudnia 2018 r. św. Mikołaj wraz z orszakiem przechadzał się po korytarzach naszej szkoły i rozdawał prezenty grzecznym dzieciom z klas młodszych. Szczęśliwie okazało się, że wszystkie dzieci zasłużyły na upominek.

W ostatnim tygodniu od 26.11.2018 r. do 30.11.2018 r., w różnych terminach, w naszej szkole odbywały się zabawy andrzejkowe.

Klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum miały dyskotekę, a klasy młodsze zabawy andrzejkowe połączone z wróżbami i konkursami. W organizację zabaw i konkursów zaangażował się Samorząd Uczniowski. Dyskotekę prowadził dobrze zapowiadający się DJ Łukasz oraz DJ Bartek z klasy 3A GIMNAZJUM oraz firma Soundlight. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą, bezpieczną i sympatyczną zabawę.