Wydarzenia z lat 2015 - 2018

Turniej piłki siatkowej, maj 2018

Siatkarki z naszej szkoły zdobyły kolejny sukces! Tym razem wywalczyły I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSTiO w Limanowej. Gratulujemy!

Półfinały w piłce siatkowej w Nowym Sączu, kwiecień 2018

Nasza drużyna siatkarska odniosła  kolejny sukces: w wojewódzkich półfinałach w piłkę siatkową w Nowym Sączu zdobyła II miejsce! Dziewczęta w składzie: Aleksandra Rozum, Zuzanna Strug, Olimpia Sułkowska, Karolina Tajduś, Joanna Pajor, Karolina Wojtas, Ewa Pałka, Wiktoria Szewczyk, Anna Gąsior, Zuzanna Lachor pod opieką p. Barbary Strug walczyły zacięcie i przegrały tylko z zespołem z Krynicy.

Gratulujemy wysokiego wyniku!!!

Powiatowe Zawody w piłce siatkowej, marzec 2018

Uczennice naszej szkoły odniosły duży sukces sportowy. 22 marca wygrały Powiatowe Zawody w piłce siatkowej i będą reprezentowały nasz okręg w zawodach wojewódzkich! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zawodów!!!!

Turniej koszykówki o puchar dyrektora I LO w Limanowej 9.02.2018

9 lutego odbył się turniej koszykówki dziewcząt o puchar dyrektora I LO w Limanowej. Uczennice naszej szkoły zdobyły 2 miejsce. Gratulujemy!

Turniej piłki siatkowej dziewcząt 15.12.2016r.

15 grudnia uczennice naszego gimnazjum wywalczyły II miejsce w zawodach w piłce siatkowej.

Gratulujemy!

Turniej piłki siatkowej o Mistrzostwo Miasta Limanowa 2.12.2015r.

W ZSS Nr 1 w Limanowej odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt klas gimnazjalnych. Uczennice z naszej szkoły zajęły III miejsce. Zabrakło kilku punktów do zwycięstwa w meczu z drużyną ZSS Nr 3 i wygrania całego turnieju. Dziewczynom należą się gratulacje za walkę do końca i ambicję.