Sukcesy siatkarzy luty 2019

Zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły pokonali rówieśników z limanowskich szkół i uzyskali awans do etapu powiatowego zawodów siatkarskich!
Oto składy naszych mistrzów:

Dziewczęta: Natalia Szewczyk, Karolina Tajduś, Nikola Kądziołka, Zuzanna Lachor, Alicja Czaplak, Kinga Pacut, Magda Maras, Alicja Tokarczyk, Martyna Kolba, Martyna Biskup oraz Ola Tomczak.

Chłopcy: Kamil Szewczyk, Hubert Klimek, Dominik Goliński, Adrian Dziedzic, Dawid Golonka, Marcin Przyprawa, Filip Strug, Filip Włodarczyk, Borys Chudy oraz Kuba Abram .

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Kasinie Wielkiej 21 lutego 2019 r.

Uczeń klasy 3a gimnazjum Łukasz Matras uzyskał awans do zawodów rangi wojewódzkiej w narciarstwie alpejskim.

W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Kasinie Wielkiej 21 lutego 2019 r. uczestniczyli również osiągając wysokie lokaty: Kaim Jacek, Smoter Maksymilian oraz Bednarczyk Piotr.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy, a Łukaszowi Matrasowi życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!

Duży sukces naszego ucznia w narciarstwie alpejskim! 19.02.2019 r.

Marcin Przyprawa, uczeń klasy 6b zajął II m-ce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w narciarstwie alpejskim, które odbyły się 19 lutego 2019 r. w Lubomierzu. Marcin uzyskał kwalifikacje do zawodów rangi wojewódzkiej.

W zawodach uczestniczyli również Kamil Szewczyk (12 m-ce), a w młodszej kategorii wiekowej Piotr Kaim (5 m-ce), Paweł Kaim (11 m-ce), Jakub Przyprawa (15 m-ce).
W kategorii dziewcząt: Weronika Forgiel (11 m-ce), Anna Stanisz (14 m-ce)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom którzy wzięli udział w zawodach, a Marcinowi Przyprawie życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!!!!

Powiatowe z piłki siatkowej w ZSTiO w Limanowej 8.01.2019 r.

Dnia 8 stycznia 2019 roku odbyły się zawody powiatowe z piłki siatkowej w ZSTiO w Limanowej. Rywalizowało 9 drużyn z powiatu limanowskiego. Najlepszą drużyną zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 2 z Limanowej. Drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Rozum, Zuzanna Strug, Ewa Pałka, Agnieszka Jędrzejek, Joanna Różalska, Joanna Pajor, Izabela Rozum, Jagoda Kapturkiewicz, Kinga Bulanda, Magdalena Pociecha. Opiekun drużyny Barbara Strug. Wielkie gratulacje dla całego zespołu. Życzymy sukcesu podczas półfinałów województwa w Nowym Sączu.

Powiatowe mistrzostwa w pływaniu 7.12.2018.
W piątek 7 grudnia na limanowskiej pływalni odbyły się powiatowe mistrzostwa w pływaniu. Młodzież z naszej szkoły zaprezentowała się bardzo dobrze. Drużynowo wywalczyli złoto, a indywidualnie sześć medali: cztery srebrne oraz dwa brązowe.
Anna Stanisz 2 miejsce klasyk,
Justyna Pałka 2 miejsce klasyk,
Zuzanna Lachor 2 miejsce grzbiet,
Łukasz Matras 2 miejsce grzbiet,
Zuzanna Kaleta 3 miejsce klasyk,
Przemysław Jaworz 3 miejsce dowolny.
Pozostali zawodnicy również zajęli wysokie miejsca zaraz za podium byli to: Magdalena Matras, Jadwiga Wąsik, Alicja Czaplak, Natalia Szewczyk, Zuzanna Juszczak, Grzegorz Witek, Bartłomiej Tajduś Wojciech Czachurski, Weronika Forgiel, Julia Łabuda oraz Maria Orzeł.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnego występu podczas zawodów!

Turniej piłki siatkowej, maj 2018

Siatkarki z naszej szkoły zdobyły kolejny sukces! Tym razem wywalczyły I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSTiO w Limanowej. Gratulujemy!

Półfinały w piłce siatkowej w Nowym Sączu, kwiecień 2018

Nasza drużyna siatkarska odniosła  kolejny sukces: w wojewódzkich półfinałach w piłkę siatkową w Nowym Sączu zdobyła II miejsce! Dziewczęta w składzie: Aleksandra Rozum, Zuzanna Strug, Olimpia Sułkowska, Karolina Tajduś, Joanna Pajor, Karolina Wojtas, Ewa Pałka, Wiktoria Szewczyk, Anna Gąsior, Zuzanna Lachor pod opieką p. Barbary Strug walczyły zacięcie i przegrały tylko z zespołem z Krynicy.

Gratulujemy wysokiego wyniku!!!

Powiatowe Zawody w piłce siatkowej, marzec 2018

Uczennice naszej szkoły odniosły duży sukces sportowy. 22 marca wygrały Powiatowe Zawody w piłce siatkowej i będą reprezentowały nasz okręg w zawodach wojewódzkich! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie zawodów!!!!

Turniej koszykówki o puchar dyrektora I LO w Limanowej 9.02.2018

9 lutego odbył się turniej koszykówki dziewcząt o puchar dyrektora I LO w Limanowej. Uczennice naszej szkoły zdobyły 2 miejsce. Gratulujemy!

Turniej piłki siatkowej dziewcząt 15.12.2016r.

15 grudnia uczennice naszego gimnazjum wywalczyły II miejsce w zawodach w piłce siatkowej.

Gratulujemy!

Turniej piłki siatkowej o Mistrzostwo Miasta Limanowa 2.12.2015r.

W ZSS Nr 1 w Limanowej odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt klas gimnazjalnych. Uczennice z naszej szkoły zajęły III miejsce. Zabrakło kilku punktów do zwycięstwa w meczu z drużyną ZSS Nr 3 i wygrania całego turnieju. Dziewczynom należą się gratulacje za walkę do końca i ambicję.